Sponsorlu Bağlantılar

Line Şikayet // Destek // Yardım Hattı

4.918 views
Sponsorlu Bağlantılar

Line , Mobil cihazlar üzerinde Sosyalleşme Ağlarından biride Line App , Line ile artık telefon numaralarına göre arkadaş ekleye bilir iletişime geçebilirsiniz veya otomatik eklemeleri kapatarak sadece Id paylaştığınız kişiler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu konumuzda Line üzerinde şikayetlerinizi , destek , yardım gibi sorunlarınızı rapor edeceğiniz form doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Line Sorun Rapor Formuhttps://contact.line.me/detailId/10557” ulaşabilirsiniz.

Bu form üzerinde cihazınızı seçiyorsunuz , belirlediğiniz kategori üzerinden bir resim ekleyerek sorunu gönderebiliyorsunuz. ( Jpeg , Gif , Png , Bmp , Formatinda 2 mb kadar resimler ) belirlenen yönergeleri izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Line Şikayet // Destek // Yardım Hattı (9 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Line indirmiştim sonra kaldırmak istedim ve sildim tekrar yükledim ama numaramı hatalı diyor ne yapmalıyım kabul etmiyor numaramı

  2. Bende aynı şekilde sildim geri yükledim numaramı kabul etmiyo sebebi ne? Ve yardım istiyorum

  3. İyi günler. Ben PC’de Line açtım bilgisayarımda da yüklü. Fakat whatsapp web aracılığı ile paylaşılan herhangi bir Line linkine tıkladığımda önüme bu site çıkıyor “https:// line.me/tr/” . Linki direk uygulamada açmıyor ve önümeçıkan siteden de herhangi bir şeye ulaşamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

  4. Line hesabıma giriş yapamıyorum. Şifrem doğru ama Bi hata oluştu deyip giriş yapmıyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın