Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcı Hesabı Ayarı Nasıl Açılır?

748 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda kullanıcı hesapları olmadan oturum açılmaz, yönetici ( admin ) yada misafir hesabı guest hesapları üzerine oluşmaktadır. Bu hesaplar üzerinden bir çok ayarı sınırlama, kısıtlama, parola değişikliği yapılabilir. Bu konumuzda kullanıcı hesabı ayarı nasıl açılır? Bu ayara nasıl erişilir? konumuzda bunu anlatmaya çalışacağız.

Bilgisayar > Denetim Masası > Tüm Denetim Masası Öğeleri > Kullanıcı Hesapları adımlarından bilgisayar üzerinde mevcut kullanıcıları görüntüleyebilir ve bunların üzerinden ayarları yapabilirsiniz.  

Kullanıcı Hesabı Nereden Nasıl Açılır?

kullanıcı hesap ayarları açmak ulaşmak için en hızlı kısayol olarak Başlat > Kullanıcı Resmi üzerinde ulaşmanız ve ayarları ulaşmanız mümkündür. 

yukarıda örnek fotoğrafta görüldüğü üzere başlat menüsü bastığınızda yukarı’da köşede profil fotoğraf üzerine dokunduğumuzda bu ayarlara doğrudan ulaşabilmek mümkündür. Windwos 10 , Windows 8.1 , Windows 7 işletim sisteminde kullanıcı ayarlarına nasıl erişebilirim? kullanıcı ayarları hesapları üzerinden değişiklikleri yapabilirsiniz. 

Kullanıcı hesap ayarları üzerinde sorularınızı yorumlar bölümünden ulaşarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Bu konuda sizinde bilgileriniz paylaşımlarınız olursa yorumlar bölümünden yazarak yayınlayabiliriz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın