Sponsorlu Bağlantılar

Klavyede mono lisa tablosu nasıl yapılır?

614 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda Bilgisayar klavyesinde özel karakter konusunda mono lisa nasıl yapılır? Konusunda siz takipçilere bilgi vermeye çalışacağız. Leonardo da Vinci gizem dolu tablosu olan mona lisa tablosu klavyede nasıl yapılır? mona lisa tablosu emojisi klavyede özel tablo yardımı ile oluşturacağız.

Bilgisayar klavyesinde sık kullandığımız karakterler, işaretler ve simgeleri bulmak mümkündür. Bunun dışında klavye üzerinde olmayan bazı özel sembolleri ise ascii kod tablosu ya da karakter eşlem tablosu üzerinden yapabiliriz.

mona lisa tablosu sembolü ise bizde bu karakter eşlem tablosu yardımı ile yaparak excel, Word, metin belgesi üzerinde kolaylıkla yapabilirsiniz. mona lisa tablosu simgesi için pc’de bu tablo üzerinde nasıl yapılır? hemen başlayalım.

mona lisa tablosu nasıl yapılır?

  • Win+R tuşlarına birlikte basarak çalıştır penceresini açalım
  • Çalıştır penceresi açılacaktır.
  • Çalıştır penceresine “charmap” komutunu yazınız.
  • Yazı Tipi ; Webdings olarak ayarlayın.

  • Karakter Kodu : 0xAD şeklindedir.

Yukarıda adımları takip ederek mono lisa tablosu işaretini seç ve kopyala ile excel, zengin metin belgesi ya da Word sayfalarında kullanabilirsiniz.

­

Bu adımlar ile mono lisa tablosu sembolü klavyede nasıl yapılır? konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Bunun dışında bu tür emoji, smiley, ikonları arayıp bulamıyorsanız Emoji Kütüphanesi üzerinden kolayla bulabilirsiniz.

Mono lisa tablosu simgesi nasıl yapılır? konusunda yorumlarınız olursa yada sorularınız olursa soru & cevap sayfamızı kullanarak tarafımıza sorularınızı gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın