Sponsorlu Bağlantılar

iphone’a youtube videolarını indirme

895 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu makalemizde iphone cihaz kullananlar için youtube video indirme konusunda merak edilen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız. Sosyal ağların etkili olarak kullanıldığı şu zamanda beğendiğiniz bir video’yu instagram da, whatsapp ya da facebook üzerinden paylaşmayı düşünebilirsiniz.

Bu nedenle beğendiğiniz bir youtube video telefona indirmek suretiyle paylaşabilirsiniz. Sizde bu nedenle youtube videolarını iphone’na indirmek ve sosyal ağlarda paylaşmak isterseniz sizlere önereceğimiz yöntemle iphone’na indirebilirsiniz.

YOUTUBE VİDEOLARINI İPHONE’NA NASIL İNDİRİLİR

Bildiğimiz gibi iphone telefonlara biraz dosya atma, gönderme işlemleri uğraştırmaktadır. Bizde bunu en iyi şekilde nasıl gerçekleştirebiliriz bunu sizlere adım adım anlatacağız.

Bu işlemi tarayıcı üzerinden hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymadan gerçekleştireceğiz. Beğendiğiniz bir Youtube videosunu indirmek ve Twitter, Facebook, Instagram, WhatsApp üzerinden paylaşmak için hemen ilk adıma geçelim.

Web tarayıcıya “ONLİNE VİDEO CONVERTER” arama kelimesini kullanarak “onlinevideoconverter.com” sitesine giriş yapacağız.

 

youtube videolarını iphone indirme işleminde ilk önce 1 numaralı alana youtube video link adresini yapıştırıyoruz. 2 numaralı alana bastığınız da youtube videolarını dönüştürme formatını belirliyoruz.

Bunlar arasında ,mp3, aac, ogg, m4a, wma, flac, wav, mp4, m4v, mov, avi, flv, mpg, wmv formatlarında tercihinizi yapabilirsiniz. Bu özelliği ayrıca masaüstü, dizüstü yani web üzerinden de yaparak youtube videolarını mp3 çevirme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bizde bu konumuzda video olarak indireceğimiz için MP4 formatını seçiyoruz. Video formatını seçtikten sonra TAMAM butonu basıyoruz.

 

Youtube video convert etmeye başlayarak video işlemeye alıyor birkaç saniye sonra youtube video indirmek için hazır hale geliyor.

Youtube videosunu iphone telefona indirmek için son adım “İNDİR” Butonu ile telefona yüklüyoruz. Bundan sonraki video telefona yüklediğinizden emin olunuz.

Bundan sonra youtube de beğendiğiniz videoları Apple ürünlerine ipad, iphone bu şekilde indirerek kullanabilirsiniz.

Youtube videolarını iphone indirme

Bunun dışında uygulama olarak iphone kullanmak isterseniz Documents 6 uygulamasını kullanabilirsiniz.

Bunun dışında “pickvideo.net” sitesi üzerinden de youtube videolarını akıllı telefonlara indirerek kullanabilirsiniz.

Bu konumuzda youtube videolarını iphone nasıl indirilir bu konuda yardımcı olmaya çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza gönderebilirsiniz.

İLGİLİ ARAMALAR

Youtube video indirme iphone, Youtube videolarını indir, Youtube videosu nasıl indirilir, Youtube video indir, Youtube indirme, iphone Youtube video indirmek

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın