Sponsorlu Bağlantılar

iphone yurtiçi ve yurtdışı stok durumu kontrol etme

124 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Dünya genelinde satın alma öncesi mağazada stok durumu nasıl kontrol edilir? Stok kontrol etme konusunda sizlere bu işlemi anlatmaya çalışacağız.

Online alış veriş mağazası kullandığınız da ürünün elinde kaç adet kaldığını mutlaka internet üzerinden alış veriş yapan kullanıcılar görmüşlerdir. Ürün stoklarla sınırlı olması ve stoklarda tükendi gibi uyarlarla karşılaşmadan önce ürünün stoklarda ne kadar, kaç tane kaldığını incelemektesinizdir.

İphone ülkemiz de veya yurtdışı satın alımlarda stok durumu kontrol etmek için şu adımları gerçekleştirerek görebilirsiniz.

İPHONE STOK SAYISINI KONTROL ETME

Yurtdışı iphone satın alımlarında stok durumunu kontrol etmek için satım alma işleminde ürünün stokta ne kadar var bunu görebiliyorsunuz.

https://www.istocknow.com/tr” adresi üzerinden satın alacağınız iphone hangi mağazada ne kadar görünüyor? Bunu kontrol edebilirsiniz.

İphone mağaza stok kontrol etmek için bu adresten haritada satın alacağınız telefonun modeli, kapasitesi, renk tercihine kadar seçerek stok kontrolü yapabilirsiniz.

Harita üzerinden hangi ülke de, hangi apple mağazasında kaç tane stok da ürün var? Bunu bu şekilde kontrol edebilirsiniz.

Bu sayede ürünün stok sayısına bakabilir ve ne kadar kaldığını görebilirsiniz. İphone stok sayısını check etmek bu şekilde gerçekleşmektedir.

Ülkede bulunun apple mağazasını temsil eden yeşil balonu üzerine gelerek açtığınız da Apple Akasya AVM örneğinde ürün hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bu konumuzda iphone stok kontrol etme, iphone stoklarda ne kadar var bunların tümüne sahip olacağınız bilgileri görebilir, sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın