Sponsorlu Bağlantılar

İphone Yeni Sim Kart { Servis Yok } Hatası

6.738 views
Sponsorlu Bağlantılar

Başımdan geçen bir olay’dan bahsederek bunu sizinle paylaşmak istiyorum . Geçen yıllarda Turkcell kullanıcısı iken Avea hattının , İnternet ve konuşma paketi daha cazip geldiği gibi Avea hattına geçiş yaptım . Yeni sim kart filan verdiler bir kaç gün bekledikten sonra hat geçici sağlanmıştı yeni kartı taktım , ben hemen çalışacak sanmıştım ama bir baktım ” Servis Yok ” yazısı gitmemişti , telefonu açtım kapattım yine tık yok bazen kendi kendine geçersiz sim kart yazıyor ben hemen kıllandım ve Avea Temsilcisine gittim oradakilere bana geçmeyen hatalı sim kart verdiğiniz filan diğer bir tartışma falan filan hemen bana yeni bir sim kart verdiler o kartı yine taktım aynı hata verdiler.

iphone sim kart servis yok diyor

Bu sefer birisi akıl vererek abi belki kartın Avea kapalıdır sim look vardır telefonu aldığın yere git dedi bende soluğu Vatan Computer’de aldım telefoncu çocuğa danıştım abi sattığımız telefonlarda sim look yani sim kısıtlaması yok  bende durum bundan ibaret dedim abi sen telefonu bilgisayarına ve İtunes bağlarsan sıkıntın düzelir diyerek evin yolu tuttum.

Bende eve geldim telefona yeni sim kartı taktım , İphone cihazımı hemen bilgisayara bağladım ve İtunes açtığımda yeni cihaz eşleşmesi için Apple Id ve Parolayı istedi onları girince SİM KART görmeye başladı yani Numara değişikliklerinde Cihazı tekrar Yapılandırmak gerekiyormuş yani sorun sim kart’da değil telefonu tekrar aktifleştirmek gerektiği için bu hatayı veriyormuş.

Arama Tag & Etiket ;

İphone yeni sim kart sorunu , iphone servis yok hatası , iphone sim kart görünmüyor , iphone hat sorunu , iphone yeni sim kart hat sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İphone Yeni Sim Kart { Servis Yok } Hatası (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben de bilgisayar yok fakat bende İphone kullanıcısıyım bende de aynı hata var ben de avea’ya geçtim. Telefon üzerinden nasıl düzeltebilirim?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın