Sponsorlu Bağlantılar

iPhone Safari tarayıcıda website engelleme

160 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda İOS işletim sistemi kullanan cihazlarda internet sayfası diğer adıyla website engelleme nasıl yapılır, nasıl engellenir konusunda bu yazımızda bilgiler aktararak oldukça işinize yarayacak bilgiler aktaracağız.

Eğer sizde Apple ait işletim sistemi olarak İOS işletimi kullanıyor ve Safari tarayıcıda istemediğiniz bir siteye girişi engellemek için aşağıda ipuçları tam size göre olacaktır.

SAFARİ DE WEB SİTE ENGELLEME

Bazı kullanıcıların sıklıkla sordukları sorulardan biride safaride siteler açılmıyor eğer böyle bir durum yaşıyorsanız ilk önce bu safaride siteleri sınırlama konusunu inceleyin burada bir engelleme varsa bu siteler açmayacaktır.

Bu konumuzda safaride site engelleme konuşa gelecek olursak hemen aşağıda adımlarla siteler nasıl engellenir bunu inceleyelim.

  • Ayarlar
  • Ekran Süresi
  • İçerik ve Gizlilik sınırlama
  • Web içeriği
  • Sınırsız erişim, yetişkin web sitelerini sınırla, yalnızca izin verilen web siteleri bunlardan birini seçiniz.

Sınırlamak istediğiniz internet sayfasını buraya eklemek suretiyle iphone site engelleme işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlem sadece safari de yaptığınız engellemeler ile gerçekleşmektedir. Bu konumuzda iphone safari sayfa engelleme nasıl yapılır, nasıl engellenir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın