Sponsorlu Bağlantılar

İphone Excel ve Diğer Office Dosyaları Nasıl Açılır?

1.964 views
Sponsorlu Bağlantılar

Teknoloji’nin ilerlemesi ile artık tüm işlerinizi akıllı telefonlarda da yönlendirebilirsiniz. İş yerlerine uzak’dan bağlanarak bilgisayarınızı kontrol edebilir ticari carilerini öğrenebilirsiniz yada gelen maillerdeki office programlarını excel , word gibi dosyalarını açarak düzenlemeler yapabilirsiniz.

Şimdi gelelim İphone kullanıcıları için office dosyalarını nasıl açarım sorusuna bilgisayarınızdaki açtığınız office dosyalarını iphone ile açtmaya . Bunun için  Smart Office 2  “https://itunes.apple.com/us/app/smart-office-2/id504520620?mt=8” adresinden uygulamalarını kullanabilirsiniz. Bu program 21.7 Mb yer kaplamakta ve Şuan için Ücretli olarak yayınlamaktadır.

Ekran Görüntüsü :

iphone excel çalıştırma

iphone excel dosya açma konusunda başarılı olan bu uygulama ile sizde telefona mail yolu ile gelen veya telefona attığınız başka office dosyaları açmak için kullanabilecek son derece başarı bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın