Sponsorlu Bağlantılar

İphone / İpad Çalışan Uygulamalar Nasıl Kapatılır

2.123 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone yada İpad Kullananlar için Küçük bir ipuçu vermek istiyorum. Cihazlarınıza yüklediğiniz Uygulamaları açıp kullandık dan sonra Home Tuşuna bastığınızda uygulamadan çıkarsınız. Sizde söyle bir algı oluşabilir. Home tuşuna bastık dan sonra O uygulamadan çıkıyorsunuz ama Kapatmıyorsunuz böylece dolayısı ile bu uygulama arka planda çalışarak Cihazlarınızı yavaşlatarak sizin canınızı sıkabilir. Peki İpad yada İphone kullanıyorsunuz bu açtığınız uygulamaları nasıl Kapatabilirsiniz ? Cihazınızdaki Home Tuşuna iki kere üst üste basıyoruz.

iphone uygulama nasıl kapatılır?

 

iphone ipad home tuşu

Bu tuşlara iki Kere Bastık dan sonra Size arka planda çalışan uygulamalar Gelecektir. Bu uygulamaları Yukarı Çekerek Kapatacağız.

iphone ipad uygulama

Yukarıda resimde görüldüğü gibi Çalışan uygulamalar Ekrana Gelecektir. Sizin yapmanız Gereken Bu uygulamaları parmağınızda yukarı doğru çekerek Kapatın.. Bu sayede performansı da etkileyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın