Sponsorlu Bağlantılar

İphone / İpad Arka Plan Resmi Nasıl Değişir?

2.207 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Apple ürünlerinden İphone ve İpad cihazlarda arka plan resimleri nasıl değiştirilir , kişileştirme nasıl yapılır bununla ilgili olarak bilgi vermeye çalışacağım. Yeni bir telefon aldığınız ve arka plan olarak default olarak sabit bir duvar kağıdı gelmiş olabilir. 

Siz burada kendinizin veya eşinizin , çocuğunuzun bir fotoğraf , resmini koyarak özelleştirmek isteyebilirsiniz. Şimdi arka plan duvar resmi nasıl değişir bununla ilgili olarak hemen bilgi vermeye başlayalım.

İphone Arka Plan Nasıl Değişir?

iphone-duvar-kagidi-nasil-degisir

Ayarlar > Duvar Kağıdı > adımlarını takip ediyoruz. Daha Sonra “Yeni Bir Duvar Kağıdı Seç” parmağımızla dokunuyoruz. 

ipad-arka-plan-degisir

 

buradan iphone içinde yüklü hareketli ve hareketsiz temalardan seçebiliriz. Ayrıca Kişisel Özelleştirme için Film Rulosu ve diğer kayıt edilen klasörler içinden istediğiniz şekilde resimler seçilerek iphone duvar kağıdı değiştirilebilir.

İpad Duvar Kağıdı Nasıl Değişir?

Diğer Apple ürünümüz olan İpad arka plan resmi nasıl değişir? Ayarlar>Duvar Kağıdı adımları ile iphone akıllı telefonda olduğu gibi duvar kağıdı değiştirebilirsiniz. Uygulama yolu aynıdır. Böylece cihazlarınızı kendinize göre kişileştirme yaparak görsellik katabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

ipad arka plan nasıl değişir , ipad duvar kağıdı nasıl değişir , ipad özelleştirme , ipad ekran görüntüsünü değiştirme , iphone arka plan nasıl değişir , iphone duvar kağıdı nasıl değişir , iphone özelleştirme , iphone ekran resmi nasıl değişir 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın