yavru kedi sahiplenme

iPhone Hesap Makinesinde Geçmiş Nasıl Görülür

638 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda iPhone hesap makinesi geçmişini nereden ve nasıl görüntülenir konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

iPhone hesap makinesi işlevleri yapmanız ve önemli sorgulamalarınıza yanıtlar vermek için kullanılmaktadır. Hesap makinesini sıklıkla kullananlar tarafından aramalarda sıklıkla sorgu kelimesi olarak iPhone hesap makinesi geçmişini görme konusunda aramalar yapılmakta hatta tarafımıza soru olarak da gelmektedir.

Hesap makineleri işlemler yapıldıktan sonra sürekli olarak temizlenmektedir. Fakat geçmişinde yapılan son işlemleri görebilmek mümkün kılmaktadır.

Sizlerden gelen sorulardan biride iPhone hesap makinesi geçmişi nasıl görülür bunu yazımızın devamında bulabileceksiniz.

İPHONE HESAP MAKİNESİ GEÇMİŞİ

Geçmişte yapılan işlemleri ne yazık ki görüntülemek mümkün değildir. Fakat temizlemiş olsanız bile uygulamada almış olduğunuz son işlemi görüntülemek mümkündür.

  • Telefonun denetim masası üstünde
  • Hesap makinesi Uygulaması üzerine uzun basın
  • Burada size “Copy Last Result” veya “Son işlemi Kopyala” butonu açılacaktır. Buradan son işlevi kopyalayın.
  • Son işlevi kopyaladıktan sonra uygulama açıldığında son kopyaladığın işlem ile birlikte açılacaktır.

Şuan iPhone’da hesap makinesin da son işlemi görüntülemek bu kadar seçenek sunmaktadır. Daha ayrıntılı bir geçmiş tutma özelliği maalesef şuan için bulunmamaktadır.

Bu konumuzda iPhone hesap makinesi geçmişini görüntüleme konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer konularda sorular için destek sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın