Sponsorlu Bağlantılar

İphone ‘da Engellediğim Numaraları Nasıl Görebilirim..

4.740 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone telefon kullanıyor iseniz ve telefon rehberinde kayıtlı olsun veya kayıtlı olmasın herhangi bir numarayı engelleye bilirsiniz. İphone’da numara engellemek için gelen aramalarda numaranın yanındaki ünlem işaretine bir kere basarak aranan gelen tarihi saati ve numarayı görebilirsiniz bunu aşağı doğru kaydırdığınızda Bu arayanı engelle yazan yere bastığınızda bu kişiyi engelleye bilirsiniz artık bu kişiden gelecek olan aramaları ve sms leri görmezsiniz.

Peki Engellediğiniz numaraları nereden görebilirsiniz ve kaldırabilirsiniz ? bunun için Ayarlar > Telefon > Engellenenler yazan kısma giriyoruz bu kısımda engellediğiniz numaraları görebilirsiniz ve istediğiniz numarayı tekrar geri alarak aramaya açabilirsiniz.

Tags – Etiketler ;

iphone arama engelleme , iphone arama engellemesini kaldırma , iphone gelen aramaları engelle , arama engelini kaldırma , iphone caller block

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın