Sponsorlu Bağlantılar

ios ve android için en trend oyun hangisidir.?

401 views
Sponsorlu Bağlantılar

İos ve Android işletim sistemlerinin en gözde oyunumu Merak Ediyorsunuz ?  işte bu işletim sistemleri için en fenomen oyun Asphalt 8  araba yarışları arasında bana göre en güzeli olan bu konuyu yazdığım sıraları ücretsiz olan bu oyun ile bir çok turnuva’ya girebileceksiniz paranıza göre araç satın alabilecek Turnuvalara katılabileceksiniz.

asphalt 8

Nitrolar ile Süper Bir sürüş Tekniği ile Rakiplerinizi Eleye bilirsiniz. Rampalarla uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz,Viril Dönüşler,Venedik,Fransız Guyanası,Neveda çölü,İzlanda gibi 9 değişik yarış pist ile heyecanı yaşana bilirsiniz.
ios için : “https://itunes.apple.com/us/app/asphalt-8-airborne/id610391947?mt=8” adresinden iphone veya tablet yükleme yaparak kullanabilirsiniz.
android için : “https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM&hl=tr” adresinden samsung, htc, lg ve diğer android tabanlı telefonlarda kullanabilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

en iyi oyun hangisi, en iyi oyun mobil , en trend oyun iphone, en iyi oynanan oyun android için,
Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın