Sponsorlu Bağlantılar

İOS 9 “Yükseltme için Kaydır Sorunu” nasıl çözülür?

468 views
Sponsorlu Bağlantılar

İOS 9 işletim sistemi güncellemesine yakın bir zamanda geçilmesi ile birlikte bir çok sorunlu birlikte geldi . Bu sorunların en belirgin belli sorunları 10 saat’e kadar güncelleme süresi vermesi ve arkasından uygulama yüklenemedi hatasıdır.

 

Bununla birlikte “Yükseltmek için Kaydır“ekranında gelen hatadır. Buraya kaydır dediğiniz cihazınız kilitleniyor ve sizi belli sorun çözülene kadar telefonsuz bırakabilir.

Takipçim Sevim Hanım tarafından gönderilen soruda aynen şu şekilde ;

Lütfen acele yardım edin. Daha önce iPhone 4s telefonumu güncelleme gerektiği halde bilmeyip güncellemiştim. Şimdide İos 9 güncelle dedi unutup güncelledim. güncellendi, Merhaba dedi. Fakat telefon kaydırın diyor kaymıyor, açılmıyor. Defalarca tamamen kapatıp açıyorum, yine aynı, telefonum açılmıyor, telefonsuz kaldım, çok da lazım lütfen acele yardım edin.

İOS 9 Kaydır Sorunu Nasıl Çözülür ?

Bununla ilgili olarak İtunes üzerinden önceden aldığınız bir yedek ile telefonu restore edebilirsiniz. eğer telefonu itunes bağladığınızda görünmüyor ise telefonu resetleyin yeniden başlayın ve o esnada Home tuşuna 10 saniye kadar basılı tutunuz ve Apple logo görünce çekiniz.

Arama Tags & Etiket ;

ios 9 yükseltme için kaydır sorunu , kaydır hatası nasıl çözülür , kaydır nasıl çözülür , iphone , apple

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın