Sponsorlu Bağlantılar

i.explorer Arama Motoru Nasıl Google olarak Değiştir.

473 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi İnternet Explorer tarayıcınız arama motoru bing’dir, Genel arama motoru olarak kullanılan Google için bunu optimize etmek istiyorsunuz yani İnternet Explorer arama motorunu Google yada bir başka arama motoru olarak değiştirmek istiyorsunuz peki bunu nasıl yapacağız işte size video ve resimli olarak anlatımı ;

internet explorer arama motoru değiştirme

 

Google Arama Motoru Nasıl Yapılır?

 

1- Ayarlar Kısmına giriyoruz 2-Eklentileri Yönet seçiyoruz.

Arama Sağlayıcısına geliyoruz Burada arama motorlarını göreceksiniz istediğiniz yoksa pencerenin altında Daha fazla arama sağlayıcısı bul kısmına giriyoruz.

 

 

Açılan web sitesinde arama motorları geliyor buradan istediğinizi buluyorsunuz.

istediğiniz motoru bularak seçiyoruz , arama motoru yapmak için yukarıda resimden hangi arama motoru istiyorsanız seçiyorsunuz. 

 

Seçtiğiniz arama motorunu google, yahoo veya bir başka motoru seçtikten sonra İnternet Explorer Ekle diyoruz.

 

Ekle diyerek seçiyoruz tekrar Ayarlar > Eklentiler kısmına giriyoruz. Arama motorunu seçerek Varsayılan olarak ayarla seçiyoruz.  Hepsi Bu kadar. Hayırlı olsun yeni arama motorunuz. arama motorunu Google ile değiştirebileceğiniz diğer tarayıcı konularını takip edebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın