Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram’da Yer Konum ( Harita ) Bilgileri Etiketini Kaldırma

8.691 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram üzerinde paylaştığınız resimlere yer konum bilgileri ekleyerek  bu resimlerin nereden çekildiği hakkında takipcilerinize bilgide verebiliyorsunuz. eğer ki takipcileriniz den biri Sizi bu yer konum bildirimde etiketledi ise bunu kaldırmanın bir yolu mutlaka vardır. Mobil cihazlarda Gps üzerinde otomatik olarak yer gösteren bu özelliği kaldırabilirsiniz.

Profil > Konum > bu bölüme giriyorsunuz.

instagram yer konumu

Harita ( Konum ) açıyoruz sağ üst köşede Düzenle Yazan yere basıyoruz. Daha sonra resim üzerinde rakamı görüyorsunuz burada resim üzerine bir kere basarak buradaki rakamları kaldırıyoruz. Sıfır olunca yukarıda Bitti butonu ile sonlandırıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da Yer Konum ( Harita ) Bilgileri Etiketini Kaldırma (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba instagram hesabımda konum eklerken o anda hangi sehirdeysem sadece oradaki konumları bulup ekleyebiliyorum önceden gittiğim yerler gibi fotoğraf koyduğumda konum ekleyemiyorum.. İnstagram sorun bildir kısmına yazdım fakat dönüş olmadı lütfen yardımcı olur musunuz ?

    • Aylin hanım biraz önce ben denedim , Konya’da yaşıyorum , Beşiktaş / Ortaköy bir resim gönderdim bir sıkıntı , sizin uygulamanızda bir sorun olabilir güncel mi acaba?

  2. Merhaba çoçuğum instasina giriyordum gizli olarak ama simdi giremiyorum nerden giriş olduğu hesap sölüyor onu nasıl kapatabilirim yardımcı olurmusunuz benim girdiğimi onu takip ettiğimi bilmesini istemiyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın