Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da ekran görüntüsü aldığında bildirim gitmesi

1.637 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanlarda hiç dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bazen bana da gelen bildirimlerde x kişi senin fotografını çekti uyarısı gelmektedir. Bu nedir ne anlama geliyor bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

senin-fotografini-cekti-instagram

beni’de yakın zamanda fotoğrafım çekildi bir durum hakkında bilgi vermeye çalışacağım ( @admocut

instagramda kaşrı tarafa bildirim gitmesi şu şekilde olacak , kişisel mesajlarda direct messege bölümünde gönderdiğiniz kişisel fotoğraf , video , stories görüntülerde ekran görüntüsü alındığında bildirim gitmektedir. Ayrıca bir kullanıcı sizi bir fotoğrafta etiketledi ise bu mesajı’da alabiliyorsunuz. 

Bu özellik daha önceden snapchat’de kullanılmaktaydı böylece instagram , snapchat bir özelliğini’de kendine almış oluyor  bu durum snapchat ne kadar etkiler tartışılır. 

Arama Tags & Etiket ;

instagram bildirim gelmesi , instagram bildirim gitmesi , instagam ekran görüntüsü aldı , senin fotoğrafını çekti , bildirim instagram , nedir , ne işe yarar , ne demek , bir ekran görüntüsü aldı 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın