Sponsorlu Bağlantılar

İnstagramda biri sizi engellerse mesajlarınızı görebilir mi?

34 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram’da biri sizi engellerse gönderdiğiniz mesajları görebilir mi? konusunda sizlerden gelen mesajlara cevaplar vermeye çalışacağız.

Instagram’da biri sizi engellediğinde bu sizinle bir daha hiçbir şey yapmak istemediği anlamına gelmektedir. Biri tarafından engellendiğinizde profilinizi veya onlarla iletişim kurmanızı doğrudan engellemektedir.

İnstagram da mesajlar söz konusu olduğunda DM kutusuna girerek bakabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelen mesajlar DM kutusunda görebilir, diğer kişilerin gönderdiği mesajları istek kısmı üzerinden görmeniz mümkündür.

İNSTAGRAM DA BİRİ SİZİ ENGELLEDİĞİNDE MESAJLARI GÖREBİLİR MİSİNİZ?

 

Birine gönderdiğiniz mesajları görebilirsiniz veya size gelen mesajları görmeniz mümkündür. Fakat sizi engelledikten sonra onlara DM göndermeye çalıştığınızda yeni mesajları alamazlar bu sizin içinde geçerlidir.

Yani engellemeden önceki mesaj geçmişini görebilirsiniz ama yeni mesajları maalesef göremeyeceksiniz.

İnstagramda biri sizi engellerse yine onlara mesaj gönderebilirsiniz ancak engellendiğiniz için bu mesajları karşı taraf alamayacaktır.

ENGELLENDİĞİNİZİ NASIL ANLARSINIZ?

İnstagram da DM’ler aracılığıyla engellenip engellenmediğinizi anlamak için DM gönderebilirsiniz. Engelliyseniz sizin mesajlarını hiç okumayacak ayrıca arama motorunda kullanıcı adını arattığınızda aramalarda çıkmayacaktır. Böylece instagram da engelli veya engelsiz olup olmadığını anlayacaksınız.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Konumuzu özetlersen engelli olduğunuzda daha önceki sohbet penceresinden gönderdiğiniz yeni mesajlar okunmayacak karşı taraf göremeyecektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzla ilgili olarak karşı taraf sizi engellerse mesajları okuyup okumayacağı hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için konumuzun hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın