Sponsorlu Bağlantılar

İnstagrama Kayıt olduğum e-posta adresini bilmiyorum?

Sponsorlu Bağlantılar

instagram’a kayıt olurken girdiğiniz ve uzun zaman sonra bu girdiğiniz e-posta adresini hatırlamıyor ve unutmuş olabilirsiniz. Yeni bir cihaz ile giriş yapmaya kalktığınızda e-posta adresini unuttuğunuzda başınızdan aşağı kaynar sular dökülebilir .

Sizlerden gelen sık sorunlardan biride mail adresini bilmediği için  14k hesaplara giriş yapılamadığı , bununla ilgili olarak hesaplara giriş yapılamadığı veya instagram sizin adınıza şifreyi değiştirdiği için yeni bir şifre talep etmek için bu adresleri bilmek gerekecek.

instagram kayıt için gereken e-posta adresini bilmiyor iseniz , yaşadığınız sorunlar için çıkmaza girebilir ve eski hesabınıza giriş yapamazsınız. o yüzden devamlı kullandığınız bir mail adresi giriniz. Peki hiç birini hatırlamıyor iseniz ne yapacaksınız. İnstagram tarafı ne düşünüyor bu konuda?

İnstagram uygulaması açıkken e-posta adresinizi değiştirmenize izin veriyor , tabiki uygulama içinde olmanız gerekecek Profili düzenle > Gizli Bilgiler adımlarından yeni bir e-posta adresi ekleyebilirsiniz.

Gel gelim instagram uygulamasından çıktınız giriş için kullanıcı adı , şifre bilmiyorsunuz o zaman e-posta adresine ihtiyaç olacak tabii ki e-posta adresine bir şifre talep edeceksiniz o zaman işte şimdi sıkıntı başlıyor.

hesabınızı facebook ile bağladıysanız şifrenizi yenileyebilirsiniz , o zaman giriş yaparak e-posta adresinizi değiştirebilirsiniz.

İnstagram size , e-posta hizmet sağlayıcıları ile iletişime geçmenizi öneriyor , kaybolmuş e-posta adreslerini güvenlik ilkelerine dayanarak geri veremeyeceğini beyan etmektedir.

https://help.instagram.com/374546259294234/” adresi üzerinden açıklayıcı bilgileri sahip olabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram e-posta adresimi bilmiyorum , instagram mail adresimi unuttum , instagram eposta adresini kayıp ettim , instagram kayıt ettiğim e-posta adresimi bilmiyorum.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar ,
Bu Benim Kişisel Blog Sayfam’dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagrama Kayıt olduğum e-posta adresini bilmiyorum? (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Yaklaşık 2 aydır instagram hesabıma giriş yapamıyorum her türlü yolu denedim hiçbir türlü giriş yapamıyorum daha önceden bağlamış olduğum facebook hesabıma erisimim ve yine yapmış olduğum e posta kaydına erişim verilmiyo ama e posta adresimi kullanabiliyirum şifre yenileme sürecinde başka bir hesaba gidiyor başta kullanıcı adım var ama diğerinde e ile bişey basliyo ayrıca spam yaparak hesabı kaldırmaya çaldığım fakat olmuyo yaklaşık 50 kişi tarafından yinede olmuyo benim hesabıma giriş yapmam gerek

  2. İnstgram hesapta beklenmedik hareketler fark ettiğini epostama doğrulama kodu gonderdigine dair ekranda yazı çıkıyor e-posta adresimi biliyorum şifre mi unuttum yenilenmiyor da sifrem lütfen yardım edin artık

  3. Merhabalar benim bi sorum olucaktı isntgarm bilgilerime ulasamiyorum sifre ve mail adresi yok baska biri tarafindan kullaniliyo bunu kapatirmak icin ne yapamam gerek?? yardimci olabilrseniz sevinirm😏

  4. instagram sifremi unuttum .instagram adresime bagli e posta adresimi ve sifresinide unuttum.o e postaya ait telefon numarami da kapattirmistim.ayriyetten face de kullanmiyorum.sadece instagram adresimi biliyorum.ben nasil acicam geri o adresimi

  5. Instagramima giris yaparken baska bir kisinin epostasi geliyor ve onaylamami istiyor normalde instgramin e.postasi bnm e.postam faceme bagladim sayfayi helsi dogru calinmadi ama giris ylarken direk onay istiyo baska bir e.postaya onay vermedende kodu girmedende geremiyorum sayfama numara biraksaniz ben yazsam size olur mu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın