Instagram

Instagram yorum sabitleme nasıl yapılır

Instagram yorum sabitleme nasıl yapılır

Merhabalar, bu yazımızda ınstagram yorum sabitlemenin nasıl yapılacağına dair bu yazımızda bilgi vereceğiz. Acaba bu yorum sabitleme nedir, neye yarar kısaca bununla ilgili bilgi verelim sonrasında Android, IOS işletim sistemli telefon, tablet gibi cihazlarda yorum sabitleme nasıl yapılır bunun anlatımını gerçekleştirelim.

Instagram yorum sabitleme, Instagram’da bir gönderinin altındaki yorumlardan birini seçerek, o yorumu diğer yorumların üstünde sabitlemenizi sağlayan bir özelliktir.

Bu sayede, o yorum daha belirgin hale gelir ve diğer kullanıcılar tarafından daha kolay görülebilir. Yorum sabitleme özelliği, özellikle marka hesapları veya ünlülerin hesapları gibi yoğun yorum trafiği olan hesaplar için faydalı olabilir.

Ayrıca, yorum sabitleme özelliği, kullanıcıların önemli veya ilgili yorumları kolayca bulmalarına yardımcı olabilir.

Sizde önem değeri olan kendinize ait veya sahibi olduğunuz sayfalarda önemli olan yorumları sabitlemek için şu adımları takip ederek sabitlemeyi yapabilirsiniz.

YORUM SABİTLEME NASIL YAPILIR?

Instagram’da yorumları sabitlemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

# İlgili gönderinin altındaki yorumları açın.

# Sabitlemek istediğiniz yorumu bulun.

# Yorumun sağ üst köşesinde yer alan üç nokta simgesine dokunun. ( Yorumu sola kaydırarak da bazı telefon modellerinde de yapılmaktadır.

# Açılan menüden “Sabitle” seçeneğini seçin.

# Yorumun üstte sabitlendiğini göreceksiniz.

Yukarıda adımlarla yorumlar bu şekilde kendinize ait gönderilerde yorum sabitleme yapabilirsiniz. Bir başkasının akışında, postunda olan gönderileri sabitleyemezsiniz.

Bu yazımızda Instagram yorum sabitleme nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer ınstagram sorunlarınız için yardım ve destek hattı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2023-2024-2025-2026-2027

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL