Sponsorlu Bağlantılar

instagram threads nedir

72 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram threads nedir, instagram threads ne işe yarar konularında sizlere bu makalemizde sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Snapchat ile benzerlik sağlayan instagram threads uygulamasını açtığınız karşınıza kamera arayüzü çıkmaktadır. Burada yakın arkadaş olarak şimdilik 8 kişi kadar yakın arkadaş olarak eklemek mümkündür.

Burada instagram threads ile çektiğiniz resimleri, videoları yakın arkadaşınıza anlık gönderebileceğiniz gibi mesajlaşma imkânı da sunmaktadır.

instagram threads app uygulamasında şuan için yüz filtreleri bulunmamaktadır. Yakın zamanda ülkemizde de kullanıma sunulacak olan bu uygulamada şuan için sadece yurtdışında bazı bölgelerde kullanılmaktadır.

Konumuzu özetlersek instagram threads uygulaması instagram da seçtiğiniz yakın arkadaşlarınız ile hızlı mesajlaşma, video, resim alma/gönderme için kullanılabilecek bir uygulama olarak ön plana çıkmaktadır.

Tavsiye Yazı; instagram yardım merkezi

Bu konumuzda instagram threads ne işe yarar, nedir konularından sonraki konularımızda nasıl kullanılır konularında yeni güncellemeler için e-posta aboneliği olmayı unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın