Sponsorlu Bağlantılar

instagram takipçilerin yaptığı yorumlar nasıl kapatılır?

302 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler uygulamalardan biri olan ve kullanıcı sayısı 500 milyon kullanıcı sayısını geçmiş bulunmaktadır. Bu konumuzda yorumlar nasıl kapatılır? bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. 

Kullandığınız hesabınızda veya yüksek takipçisi olan hesaplarda yapılan yorumlar rahatsızlık yapabilir sizinde hesabınızda sıklıkla istemediğiniz ve rahatsız edici yorumlar yapılıyorsa yorumları kapatabilirsiniz. 

instagram yorum nasıl kapatılır? bu yorumları engellemek için “instagram.com” sitesine web sitesi üzerinden giriş yapmanız gerekecektir. Profili Düzenle > Yorumlar adımlarını takip ederek instagram yorum engelleme kısmına giriş yapabiliriz.

Yada “https://www.instagram.com/accounts/comment_filter/” adresi üzerinden direk olarak yorumlar bölümüne giriş yapabiliriz .

instagram-yorumlari-engelleme-kapatma-nasil-yapilir

uygunsuz yorumları gizle yazan yerdeki onay kutusunu işaretlediğiniz de spam yorum, küfür , kırıcı ifadeleri engellemiş olacaksınız. Eğer filtreleme yapacaksanız bazı kelimeler için örnek gt,geri takip gibi kelimeler için “virgülle ayrılmış anahtar sözcükler ekle” yerine yazabilirsiniz böylece istediğiniz yorum kelimeleri de bu şekilde engellemiş filtreleme ile engelleye bilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

instagram yorum engelleme , instagram yorumları kapatma , instagram yorumlar nasıl kapatılır , yorum engelleme instagram , yorumları kapatma 2016 , 2017 , yorumlar nasıl engellenir , insta yorum nasıl kapatılır , iphone , samsung , android , ios , engelleme yorumlar , instagram yorum kapatma nasıl 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın