Sponsorlu Bağlantılar

instagram story üst kısımda beyaz çizgi şerit sorunu

1.213 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram sorunları arasında tarafımıza gönderilen sorulardan biride instagram hikâyesi paylaşırken üst kısmında beyaz şerit, beyaz çizgi çıkıyor ile ilgili hata ve çözümü hakkında bilgi istemişlerdir.

Bu ve buna benzer sorunlar genel olarak nadir yaşanan problemlerdir. Hikâye paylaşımında bu tür sebeplerden dolayı hata alıyorsanız aşağıda yapmanız gerekenleri listeli olarak vermeye çalıştık. Bunları uygulamak suretiyle sorunu çözmeye çalışalım.

İNSTAGRAM HİKÂYESİNDE BEYA ÇİZGİ SORUNU ÇÖZÜMÜ

İnstagram da hikâye paylaşımı sırasında oluşan bu tür nedenlerden dolayı sorunu çözmek için ilk önce;

  • Uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol ediniz. Uygulamanın güncel bir sürümünü kontrol ediniz ve eski sürüm kullanıyorsanız güncelleme yapınız.
  • Uygulama güncellemesini yapamıyorsanız kullandığınız cihazın Tablet, Telefon işletim sistemini güncelleyin. İşletim sistemini güncelleyin ve daha sonra tekrar uygulama güncellemesini deneyin.

Yukarıda cihaz güncellemesi ve uygulama güncellemesini kontrol ettik ve uygulama güncellemesini yaptıktan sonra tekrar sorunun çözüm sağlamış mı kontrol ediniz.

Daha sonra Bug sorunu olma ihtimaline karşı uygulamayı tamamen sonlandırın, kapatınız. Android cihazlarda Menü > Uygulamalar > İnstagram > Önbellek temizle işlemini gerçekleştiriniz. Bu işlem sonrasında sorunu tekrar kontrol ediniz.

Sorun hala devam ediyorsa instagram sorun bildir üzerinden problemi instagram tarafına bildirerek sorunun düzelmesini bekleyebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI; İnstagram yardım ve destek hattı

Genelde bu gibi durumlarda instagram uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemek sorunun düzeltmesinde tesir etmemektedir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu yazımızda instagram hikâyelerde beyaz şerit çıkıyor, beyaz çizgi çıkıyor sorunu hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle problemlerinizi paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın