Sponsorlu Bağlantılar

instagram { stories } hikayelerin de yeni dönem

30 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram da hikâyeler de bıraktığınız ifadeler artık bundan sonra mesajlar bölümünde gösterilmeyip hikâyenin üzerinde kim hangi ifadeyi bırakıyorsa görünmeye başlayacak.

Yeni gelen güncelleme ile takip ettiğiniz veya etmediğiniz kişilerin paylamış olduğu hikâyeler de hikayenize bırakılan ifadeler mesaj kutusuna düşmekteydi. Böylece ifade bırakan kişilere cevap vermek için mesaj kutusuna gidip oradan cevap verebiliyordunuz.

Yeni gelen güncelleme ile artık instagram stories ifade bırakanlara cevap vermek için hızlı bir şekilde cevaplamak ve hikâyenize ifade bırakanları görmek istediğiniz de hikâyenizin üzerinde balon şeklinde görebiliyorsunuz.

Buradan cevaplamak istediğiniz kişinin üzerine gelerek ifadesine dokunmak yeterli olacaktır böylece hızlı bir şekilde cevaplamasını yapabilirsiniz.

Eğer sizde bu bırakılan ifadelere cevap verirseniz o zaman mesaj kutusunda görüntüleyeceksiniz. Bu yazımızda instagram da yeni gelişmelerden haberdar etmek için bilgiler vermeye çalıştık. Bundan sonraki gelecek gelişmeler den haberdar olmak için e-posta abonesi olmayı unutmayınız. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın