Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram “Şifrenizi Güven amaçlı değiştirdik” sorunu

7.375 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Ronya

Soru Gönder : İyi günler ben instagram hesabına giriş yapınca Şifrenizi güven amaçlı değiştirdik diyor fakat Gmail hesabına o bilgi gelmiyor çalınmış olma ihtimali var mi ?

Şifrenizi Güvenlik Amaçlı Değiştirdik?

instagram logo

Cevap : Merhabalar Ronya , Bu sorun bir sizin değil çoğu kullanıcıların başına gelmektedir. Bu durumda yapılması gereken nedir ?

Eski şifreniz ile İnstagram giremiyor iseniz o zaman aşağıdaki adımları deneyiniz.

kayıt olduğunuz e-posta adresini kontrol ediniz , yeni bir şifre gelip gelmediğini kontrol ediniz , gelen mail kutusunda yok ise , çöp ( spam ) kutusunu kontrol ediniz.

Eğer burada yok ise o zaman şifremi geri unuttum diyerek yeni bir şifre almanız gerekecektir. Bunun için https://ademocut.com/yeni-yazi-instagram-uye-sifrenizi-unuttuysaniz-burdan/  adresinden yeni bir şifre almayı deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram “Şifrenizi Güven amaçlı değiştirdik” sorunu (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Iyi aksamlar instgram şifremi değişmiş ama face üzerinden giriş yapmadığım ve e posta adresimin şifresini hatirlamadigim için giriş yapamıyorum ne yapmam lazım yardimci olur musunuz ?

  2. meraba instagramdan çıkış yaptım ve hesabınızı guvene aldık talımatları ızleyın dıyor facden griş ypmdgm içn blmiyrm ulaşamıyrm hcbi şkilde hesabıma lutfn yardımcı olurmusnuz

  3. merhabalar bnmde hesabm integram tarafından deiştirildide nasıl alabilirim acaba yardımcı olun lütfen

  4. Bilmediğim bir hotmail yaptım bu hotmail de başkasının tanımıyorum sifremi yenilemek için bu hotmail gönderiyor bana gelmiyor hesabıma giremiyorum yardım edin nolur

    • farklı cihazlardan giriyorsanız ve web üzerinden girdikten sonra ayarlar > uygulamalar kısmında herhangi izin verdiğiniz bir uygulama var mı? kontrol ediniz. izinli uygulamalar varsa bunları kaldırın ve şifrenizi tekrar değiştirin.

  5. Benim instagramada aynisi oldu kod geliyor hesabınızı güvene alin sifrezinizi değiştirin diye yeni şifre tekrar yeni sifrenizi yazın diyor yazıyorum hata oluştu tekrar deneyin diyor tekrar tekrar demiyorum olmuyor yardımcı olur musunuz lutfen

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın