Instagram

Instagram Reklam Yayınlayamazsın Hata Çözümü

Instagram Reklam Yayınlayamazsın Hata Çözümü

Merhabalar, bu yazımızda ınstagram reklam yayınlayamazsın sorunu ve çözüm önerileri sizlerle paylaşacağız.

Sizlerden gelen Instagram ile ilgili onlarca soru gelmektedir. Bu yazımızı okuyan ve Instagram hataları, problemleri alıyorsanız yardım ve destek hattı sayfamızdan bize yazarak çözüm önerileri vermeye çalışacağız bunun için yazımızın altında link adresimizden ulaşabilirsiniz.

Sizin de ınstagram reklam yayınlayamazsın sorunu alıyorsanız aşağıdaki çözüm önerileri uygulayarak hatayı düzeltmeye çalışabilirsiniz.

 

INSTAGRAM REKLAM YAYINLAYAMAZSIN PROBLEMİ NASIL ÇÖZÜLÜR

 

Instagram’da satış yapıyor ürün veya sayfanızın tanıtımını yapmak için reklam vermeyi düşünüyorsanız bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlardan biride ınstagram reklam yayınlayamazsın sorunudur. Bununla ilgili birçok neden olabilmektedir. Bunun için aşağıda vereceğimiz nedenleri kontrol ediniz.

# Instagram işletme hesabı kullanmadıysanız bu tür hata alabilirsiniz. Bunun için işletme hesabına geçiniz. Bunun için Ayarlar > Profesyonel hesaba geçiş yap > İşletme Seç > Facebook Sayfaya bağlan >  bu adımlarla işletme hesabına geçiniz.

# Instagram reklamları için Facebook hesabı üzerinden reklam vermekte fayda vardır. Bunun için Facebook hesabınız üzerinden reklam vermeyi deneyin.

# Web tarayıcılardan bazen ınstagram reklam yayınlayamazsın sorunsalı yaşanabilir bunun için tarayıcı önbelleği temizleyin veya farklı bir tarayıcı deneyin.

# Önceden şüpheli işlem yapmış oldunuz mu? Eğer bu tür girişimlerde bulunduysanız reklam vermede sıkıntı olabilir.

# Instagram & Facebook’da yasaklı hesabınız mı var? O zaman reklam vermeyi durdurabilir.

# Reklam bütçeniz yetersiz olabilir. Bunun için kredi kartı, banka kartı ve diğer ödeme yöntemleri için kullanacağınız kartlarınızda yeterli bakiye ve internet alışverişe açık olması gerekmektedir.

Yukarıda saydığımız çözüm önerilerini deneyiniz. Bu sebeplerden kaynaklı olarak ınstagram reklam yayınlayamazsın hatası alabilirsiniz.

Bu konumuzda ınstagram reklam yayınlayamazsın sorun ve nasıl çözülür, nasıl düzelir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilir. Diğer Instagram problemleri için yardım ve destek hattı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2023-2024-2025-2026-2027

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL