Sponsorlu Bağlantılar

instagram reels özelliği çalışmıyor

284 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram’da yaşanan sorunlardan biri olan reels özelliğinin kullanılamaması veya instagram özelliğinde reels olmaması hatası, sorunu hakkında bilgi vereceğiz.

Dünyaca ünlü sosyal ağlardan biri olan instagram da kullanıcı sayısını oldukça fazladır.

Hal böyle olunca hata alma oranı da kullanıcıya göre artmaktadır. Bu hatalar kullanıcı hataları ve instagram tarafından yaşanan sebeplerden dolayı olmaktadır.

Bu konumuzda kullanıcılar tarafından sorulan sorulardan biride instagram reels özelliği yok, bir türlü özelliği bulamıyorum, kullanamıyorum ile ilgili problemlerdir.

Bu sorun neden kaynaklıdır, hatayı nasıl çözeriz, düzeltiriz bununla ilgili olarak aşağıda vereceğimiz çözüm yollarını denemek suretiyle sorunu gidermeye çalışacağız.

İNSTAGRAM REELS ÖZELLİĞİ YOK

Konunun başında da dediğimiz gibi bu sorun instagram tarafından olabileceği gibi instagram kullanıcıları tarafından da kaynaklı olabilir.

İnstagram tarafından yaşanan problemlerde sunucuların cevap verememesi nedeniyle yaşanan problemler olabilir. Bazı özellikler ülke bazında özellikler açık olabilir. Örnek bir özelliği ABD kullanırken ülkemizde kullanılmayabilir.

Bu nedenle bunlara da dikkat etmek gerekecektir. Diğer bir hata alma sebebi bug takılmış olabilir. Bunun için yeni bir güncellemenin gelmesini bekleyebilirsiniz.

İnstagram reels özelliği gelmiyor hatası kullanıcıların cihazlarının versiyon güncellemesi yapmamasından kaynaklı da olabilir. Bunun için kullandığınız telefon veya tabletin işletim sistemini güncelleyin.

TAVSİYE VİDEO;

Ardından güncelleme yaptıktan sonra uygulamayı da yeniden güncelleyiniz. Uygulama güncelledikten sonra tekrar sorunun devam edip etmediğini kontrol ediniz.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Eğer hala sorun devam ediyorsa uygulama içinde Ayarlar > Sorun Bildir kısmından instagram tarafında bildirmenizi tavsiye ederiz.

Bu konumuzda instagram reels özelliği kullanılmıyor, instagram reels özelliği yok sorunu hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle paylaşabilir.

Diğer instagram sorunları için instagram yardım ve destek hattı üzerinden tarafımıza yazarak cevaplar alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın