Sponsorlu Bağlantılar

instagram profiline birden fazla link ekleme

3.038 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram biyografiye birden fazla link nasıl eklenir bununla ilgili siz takipçilerimize ve bu konuyla alakalı kullanıcılara bilgi aktaracağız.

Bildiğimiz gibi aslında instagram profiline birden fazla link eklenmez instagram saten buna müsaade etmiyor sadece internet sitesi yazan kısmında tek link yeri vardır oda geçerli link eklemenize izin vermektedir.

Fakat çoklu link eklemek istiyorsanız bunun için tek link yardımı ile farkı bir site üzerinden diğer sosyal ağ hesaplarınızı, internet sitenizi buraya tanımlamak suretiyle buradan kullanıcılar diğer linklerinizi de görebilirler.

Şimdi bizde çoklu url adresi nasıl eklenir? Bunu yazımızın devamında nasıl yapılacağına dair ipuçları vererek anlatacağız.

İNSTAGRAM PROFİLİNE ÇOKLU LİNK EKLEME

Profilinize birden fazla url adresi eklemek mümkün olmadığı için “https://linktr.ee/” adresi üzerinden ücretsiz kayıt olarak burada tanımlayacağınız sosyal ağ hesapları tanımlayarak bir hesap oluşturabilir hatta profilde görünmesini istediğiniz link adresinizi yeniden adlandırarak hesap oluşturun.

Buradan link adresinizi kopyalamak suretiyle instagram profilinize yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.  Böylece tek link üzerinden açıldığında diğer sosyal ağlarda bulunan hesaplarınıza kolaylıkla ulaşabilecek.

Böylece tek link üzerinden çoklu link erişimi yaparak onlarca hesaba ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda instagram da profile birden fazla link çıkışı nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden sorabilirsiniz.

NASIL YAPILIR

Diğer tüm instagram konusunda sorularınız için instagram yardım hattı sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın