Sponsorlu Bağlantılar

instagram kaybolan fotoğraflar nedir?

5 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda instagram kaybolan fotoğraflar nedir? bununla ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağım. Bu özellikte aynen snapchat’de olduğu gibi kaybolan fotoğraflar, gizli fotoğraflar yada kaybolan mesajlar gibi karşıdaki kullanıcıya gönderdiğiniz fotoğraflar gönderebileceksiniz.

instagram kaybolan fotoğraf nedir?

Yeni gelen özellik ile, instagram kendi kendine kaybolan fotoğraflar gönderme ile ilgili bir özelliği duyurdu, artık direct mesajlar ( dm ) ile gönderdiğiniz fotoğraflar belli bir süre sonra kaybolmaktadır. Stories yani hikayelerde olduğu gibi direk mesaj ile gönderilen fotoğraflar veya videolar en fazla iki kere görüntülendikten sonra kendini silmektedir.

Peki karşı taraf sizin kendi kendini silen mesajlardaki fotoğrafların ekran görüntüsü çekerse ne olacak? o zaman size bir bildirim gelmektedir. 

instagram kaybolan fotoğraf nasıl kullanılır?

bu özelliği kullanmak için yapılması gereken tek şey parmağınızı sağa kaydırın ve kamera özelliğini kullanım için açınız. Çektiğiniz video, fotoğraf veya mesajlar ( çektiğiniz görüntü üzerine yazı yazabilirsiniz) ok işareti ile seçtiğiniz kullanıcıya gönderebilirsiniz.

instagram direct mesaj ile gönderdiğiniz gizli fotoğraflar ve videolar ve mesajlar gönderdiğinizde karşı tarafa gelen mesajları , dm alanında görebilirsiniz. bura da gelen mesajlardaki görselleri hikaye kısmında sürece izledikten sonra kaybolmaktadır. 

burada çektiğiniz ekran görüntüleri karşı tarafa bildirim olarak gittiğini’de söyleyelim. Bu özellik oldukça kullanışlı olacak gibidir. Böylelikle üçüncü kişilerin gönderileri görme ihtimali oldukça azalmaktadır.

Arama Tags & Etiket;

instagram gizli fotoğraflar, instagram kaybolan fotoğraflar, instagram kaybolan videolar, instagram kaybolan mesajlar, gizli mesajlar instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram kaybolan fotoğraflar nedir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba instagram arama geçmişim kendiliğinden siliniyor. Bunun nedenini biliyor musunuz? Hesabı 2 kişi kullanıyoruz. İkimizde silmediğimizden eminiz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın