Sponsorlu Bağlantılar

instagram işletme profili nedir

615 views
Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanılan popüler app uygulamalardan ve Fotoğraf ve Video paylaşım platformu instagram yeni güncellemeler ile göz doldurmaktadır. Son güncellemeler ile Snapchat ile kısa silinebilen anlık paylaşımlara benzer  stories özelliği ardından ise “işletme profili” özelliğini duyurdu.

instagram-iletisime-gec-butonu-nasil-yapilir

Peki instagram işletme profili nedir? ne işe yaramaktadır ? azda olsa bunlar üzerinde duralım. Ürün Tanıtımı , ürün satışı ve pazarlaması günümüzde sosyal ağ üzerinden yapılmaktadır bunun önemini bilen instagram işletme profili özelliği ile kullanıcıların direk olarak satıcılara daha kolay ulaşmalarını sağlamaktadır.

İnstagram’da daha çok kişiye ulaşılacağı satışların daha fazla olduğu için satış yapan kişi ile iletişim sağlanması ve bununla birlikte bir çok istatistik bilgileri takip amaçlı işletme profili kullanılmaktadır. Satış yaptığınız ürünlerin hangi kitlelere ulaştığı hakkında detaylı ve ücretsiz veriler elde edeceksiniz. Ayrıca İnstagram profiliniz daha bir havalı olacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

işletme profili instagram , instagramda satış , instagram işletme profili kullanımı , instagram profiline nasıl geçilir , instagram işletmeler için çözüm , instagram işletme profili sales , instagram üzerinden satış

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın