Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayesi ( stories ) eski filtreler görünüyor?

4.385 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda instagram hikayesinde çıkan filtreler de eski filtrelerin güncellenmediği hep eski filtrelerin görüntü hakkında sizlerden gelen soru & cevap kısmındaki soruları cevaplamaya çalışacağız. Filtreler eski sürüm görünmesini nasıl çözeriz? bununla ilgili çözüm yollarını denemeye çalışacağız.

instagram filtre özelliği yakın zamanda snapchat’den aldığını az buçuk kullanıcıların çoğu bilmektedir. Snapchat’deki filtreleri tamamını neredeyse kendi instagram fitresine uygulayan instagram’da zaman zaman sorunlar da olmuyor değil.! bunlardan en başta giriş sorunları başını almaktadır. 

Bu konumuzda eski filtre güncellemesinin gelmedi, telefonda hala eski filtre kullanmaya devam ettiği hakkında siz instagram takipçileri tarafından sorunların devam ettiği mesajları gelmektedir. Peki bu sorun nasıl düzelir, çözülür?

Bu sorun güncellemeler ile alakalıdır ilk önce uygulama güncellemesini yerine getiriniz, iphone veya android tabanlı telefonlarda instagram sürümü güncel değilse ilk önce satın aldığınız apple store veya google store üzerinden uygulamayı güncelleyin. Eğer sürüm güncellemesi kullandığınız telefon sürümünü desteklemiyorsa o zaman ios ve android telefonun sürümünü güncelleyiniz ardından uygulama versiyonunu tekrar güncelleyin.

Şayet instagram bazı telefon desteği kesmiş bulunmaktadır, mesela iphone 4 ve diğer bazı android telefonların eski modellerini desteklemediği için güncelleştirmeyi yapamıyor bu nedenle sizin sorun bu nedenle de oluşabilir. Bunun için kullandığınız telefonu marka ve modeline göre internet üzerinden araştırma yaparak destek verip vermediği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hikayesi ( stories ) eski filtreler görünüyor? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhabalar benim sorunum hesabim herkese görünür oldugu halde hikayelerim sadece takipcilerime gözüküyor konum sayfalarina cikmiyor resimlerde ise sorun yasamiyorum 3-4 kez instagrama bildirdim cevap yok 3 aydir bu sekilde

  2. Benim instagram guncel ama yinede olmuyor. Oyleki baskasinin hesabini benim telefondan goros yapiyorum yuz filtreleri guncel kendi hesabima giroyorum onda gorunmuyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın