Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayelerine link ekleme sınırı kaldırıldı

43 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler sosyal medya platformu instagram’da artık hikayeye link ekleme özelliği tüm hesapların kullanımına açıldı.

Daha öncesinde instagram story’de yüksek takipçisi olan hesaplarda 10K ve üzeri hesaplarda kullanılan link ekleme özelliği artık sınırların kaldırılmasıyla tüm hesaplarda aktif olarak kullanıma sunuldu.

Küçük yeni gelişmekte olan işletme hesapları veya instagram üzerinden satış yapmakta olan hesaplar hikayelerinde ürünün satış linki ekleyerek hızlı satış yapabilmeleri olumlu olarak karşılanmaktadır.

Merak edilen sorulardan olan story’e link nasıl eklenir? Oldukça basit bir şekilde bunu anlatmak gerekirse;

INSTAGRAM STORY’LERİNE LİNK NASIL EKLENİR?

  • Hikayenizi normal bir şekilde hikayenizi yükleyin.
  • Gif, Konum, Etiketleme bölümüne geçmek için hikayenizi yukarıya doğru kaydırın.
  • Bağlantı” etiketine dokunarak bu kısma bağlantı linki ekleyin ve “Bitti” işlemi ile bağlantınızı ekleyin.
  • Daha sonra hikayenizde Bağlantı yerini tutarak hikayenin bir yerine sürükleyerek izleyenlerin bağlantıyı açmasını tetikleyici başlıklar bile atabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için “https://about.instagram.com/blog/announcements/expanding-sharing-links-in-stories-to-everyone” adresi üzerinden ziyaret edebilirsiniz.

Bu konumuzda instagram hikayelerine bağlantı link adresi nasıl eklenir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın