Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir?

8.643 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizden gelen sorulardan biride “instagram hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir” sorunu olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu sorun neden kaynaklıdır, nasıl düzelir? bununla ilgili çözüm yolu nedir? bununla ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağız.

instagram hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir sorunu şu şekilde oluşabilmektedir. İnstagram hesabınızı farklı cihazlarda kullanıyorsanız, bir cihazda birden fazla hesabınız var ve bunlar arasında geçişler yapıyorsanız, üçüncü parti yazılımlar kullanıyorsanız bu sorunu yaşamanız mümkündür.

yukarıda örnek de olduğu gibi xxx hesabından çıkış yaptırıldı. Hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir. uyarı mesajı alabilirsiniz. İnstagram güncellemesi aldıysanız veya yukarıda vermiş olduğum fiiller nedeniyle bu hata alınmaktadır.

instagram hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir sorunu nasıl çözülür? bu sorun çözümlemesi hesaba yeniden giriş yapabilirsiniz. Hesabınız gerçekten şifre değiştirildi veya çalındığını düşünüyorsanız instagram çalıntı hesaplar yazısını okuyarak geri almaya çalışınız. 

Eğer hesabınıza tekrar giriş yapıyorsanız yapılması gereken instagram şifrenizi değiştirmek olacaktır. Hesabınızın güvenliği sağlamak amaçlı olarak instagram güvenliği nasıl sağlanır? konusunu ayrıca incelemeniz gerekecektir. Parola değiştirmek için “https://www.instagram.com/accounts/password/change/” adresi üzerinden de değiştirebilirsiniz. 

Akıllı telefonlardan Profil > Ayarlar > Şifreyi Değiştir takip edip uygulama üzerinden de değiştirebilirsiniz. Ayrıca güvenliğiniz nedeniyle üçüncü parti yazılımlara izin vermeyiniz üçüncü parti yazılım derken beğeni kasma, takipçi kasma, takip edenleri bırakanlar yani unfollow yazılımları hesabınızı tehdit eden yazılımlardır ve bir başkasının eline kolayla geçebilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. hesap sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir instagram parola değiştirmek mi gerekiyor?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın