Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesap ekleme sorunu

26.072 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bugünkü konumuzda instagram app uygulamasında sıklıkla yaşanan diğer sorunlardan biride instagram hesap ekleme sorunudur.

İnstagramın eski kullanıcıları iyi hatırlar ki önceleri böyle çoklu hesap ekleme filan yoktu, bazı üçüncü parti yazılımlar ile kullanmaya çalışırken bazıları instagram app uygulaması ve akıllı telefonlarda yüklü web tarayıcılar üzerinden ikinci bir hesaba bağlanmaya, kullanmaya çalışırlardır.

İnstagram uygulamasına yakın zamanda gelen uygulama ile artık bir, iki, üç derken beş adete kadar çoklu hesap ekleme yapabilirsiniz. Bizim bu konumuzda instagram çoklu hesap ekleme sorunu hakkında sizlerden gelen soru & cevap sayfamızdan gelen sıkça sorulara cevap vermeye çalışacağız. Bu sorun ile ilgili instagram hesap ekleme hatası çözümü var mıdır? Bunu araştıralım.

instagramda hesap ekleme yapamıyorum

Kullandığınız app uygulama üzerinden hesap eklenmiyor ve sorun yaşanıyorsa aşağıdaki çözüm yolunu deneyiniz.

  • Kullandığınız Android veya İOS işletim sistemli uygulamalarda app uygulamaların güncel olmasına dikkat ediniz.
  • Güncelleme yaptınız ve hala instagram hesap eklenmiyor o zaman kullandığınız telefon ya da tablet cihazların işletim sistemlerini güncelleyin.
  • Güncelleme her iki tarafında yapıldığından ya da güncel olduğunuzdan emin olunuz.
  • Ekle yapacağınız instagram hesabın kullanıcı adı ve şifresinin doğru olduğundan emin olunuz.

Yukarıda dört püf noktanın doğru olduğundan emin olunuz. İnstagramda ikinci hesap açma , app uygulamaya üçüncü hesap açma dediğimiz gibi genel olarak eski versiyon instagram uygulamasını kullandığınız yaşanmaktadır.

İnstagram hesap ekleme sorunu yukarıda adımları uygulamak sureti ile çözüm yolu bulmaya çalışacağız. Diğer anlattığımız konularda instagram çoklu hesap nasıl kullanılır? Nasıl yönetilir konularımızı inceleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hesap ekleme sorunu (8 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İnstagram uygulamasında neden hesap ekleyemiyorum aynı anda 6 hesap acabiliyodum hesap ekleme sorunu ne zaman düzelir ?

  2. 6 tane hesap açıktı birinden çıkış yaptığımda çok eskiden hatırlaya bastığım hesap onun yerine geldi. Dolayısıyla yer boşalmadı yeni gelen hesaba ne giriş yapılıyor ne de silinebiliyor. Yer açılsın diye 3 hesaptan daha çıktım yine eskiden girip çıktığım hesaplar karşıma çıktı instagramı silmem gerekiyor fakat arkadaşımın hesabı açık onun gitmesini istemiyorum. Bu sorunu nasıl çözerim

  3. Arkadaşlar benim de olduğu gibi bilmediğimiz bir nedenden engel yediğimiz için giriş yapma ve tekrar kayıt olma gibi özellikleri kullanamıyoruz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın