Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesabını facebook sayfasına nasıl bağlanır?

5.029 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram‘da paylaşımları diğer sosyal ağlarda Twitter, Facebook, Swarm ve diğer ağlarda paylaşmak isteyebilirsiniz, bunu ayrı ayrı değilde sadece instagram üzerinden tek buton sayesinde kolayla yapabilirsiniz. Bunun için instagram hesabını facebook bağlamak gerekecektir.

instagramı facebook hesabına bağlama ;

facebook hesabı ile instagram hesabını bağlamak için kullandığınız telefon veya cihazlar ios işletim sistemli ipad veya iphone , android işletim sistemli samsung, htc, lc, asus veya diğer marka cihazlarda menü değişikliği olabilir fakat menü erişimleri aynı olmaktadır.

instagram‘daki paylaşımları doğrudan Facebook‘da paylaşabilmek için aşağıdaki adımları izlemek sureti ile paylaşabilirsiniz. 

Profil > Ayarlar > Bağlantılı Hesaplar > Bu adımları izlediğinizde Facebook olmak üzere Twitter, TumbIr, Ameba, Vkontakte , OK.ru, Weibo ve Mixi hesaplarına bağlayabilirsiniz. 

hesap bağlama işlemi sonrası paylaşım sırasında hangi hesaba entegre ettiğiniz hesap üzerine gönderimleri direk olarak paylaşımını yapabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket;

facebook ile istagram hesabı nasıl bağlanır, instagramı facebook bağlama, instagram hesap bağlama, facebook hesabı ile instagtam entegre etme, facebook instagramı birbirine bağlama, nasıl entegre edilir, iliştirme, nasıl yapılır

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hesabını facebook sayfasına nasıl bağlanır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba ben facebook deyilde ok .ru sayfasina yonlendirdim.wimdi sifremi unutdum.Nasil ok.ru ile giriw yapa bilirim?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın