Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesabı hangi tarihte açıldı nasıl öğrenirim?

17.688 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sık sorulardan biride instagram hesabı hangi tarihte açıldı?, instagram hesabı oluşturma tarihi? konusunda gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. Dünyada en çok kullanılan sosyal ağ platformu olan ve ilk başta apple için çıkarılan ardından android cihazlar için uygulamaya sunulan instagram günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Fotoğraf ve video paylaşabileceğiniz bu uygulamada bazen giriş sorunları, şifre sorunları ve bununla birlikte bir çok bağlantı sorunlarda yaşanmaktadır.

Bunun yanında instagram hesap açma tarihi, hangi günde açıldı gibi farklı sorularda gelmektedir. instagram hesap oluşturma tarihi ile ilgili bir yerde bilgi var mıdır? Bununla ilgili olarak “instagram.com” üzerinde herhangi bir bilgiye ulaşamazsınız. Sadece bazı ipuçlarından yola çıkarak tahmin edilebilir. Bu ipuçları aşağıda vermeye çalıştım, bunlar tahminidir. Sizin o an ne zaman paylaştım ne zaman açıldı sizin hesabı oluşturma tarihini siz tahmin edeceksiniz.

instagram hesap açma tarihi ;

  • ilk fotoğraf veya video paylaşma tarihi size büyük bir ipucu verecektir. Hesabınızı açtıktan sonra mutlaka bir aktivite olsun diye bir materyal paylaşmış olacağınız için bu paylaşımın tarihi sizin için en önemli ipucu olacaktır. 
  • Instagram account creation date ( instagram hesabı ne zaman açıldı) araştırmalarında diğer bir önemli ele veren ipucu hesap doğrulama için gelen mail olacaktır. Yeni bir hesap açtığınızda girdiğiniz e-posta adresi mail kutusunda instagram kelimesi ile arattığınızda doğrulama maili tarihi size instagram hesap yaşı’nızı ( instagram account age ) verecektir. ( Bu mail silinmedi ise ) 
  • bunun dışında sizler için bulduğum bir site’de mevcut “http://123accs.com/instagram-account-age-checker/” adresine girerek burada kullanıcı adınızı @ kullanmadan yazı ve hesap oluşturma zamanı çıkacaktır. Ben kendi hesabımla karşılaştırma yaptığımda doğru tahminlerde bulunmaktadır. 

Arama Tags & Etiket;

hangi zamanda, hangi tarihte, ne zaman, hesap oluşturma zamanı, hesap açma, hesap oluşturma tarihi, instagram hesap yaşı, ne zaman hesap açıldı instagram, hangi süre’de , oluşturma tarihi,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın