Sponsorlu Bağlantılar

instagram grup mesaj nasıl oluşturulur?

3.094 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagramda diğer anlık mesajlaşmalarda olduğu gibi grup oluşturarak oluşturduğunuz grupta mesaj atabilirsiniz. grup mesajı nasıl atılır veya ilk önce grup nasıl oluşturulur? bununla ilgili hemen bilgi vermeye başlayalım. ilk önce yapılacak adım normal dm gönderme bölümüne giriyoruz.

instagram direct message

  • ilk adım DM kutusuna giriyoruz.
  • + işaretine basıyoruz ve karşımıza iki şık çıkacaktır, fotoğraf ve mesaj gönder seçeneği siz gönderme tercihini seçersiniz.

instagram dm atma

 

  • Kime yazan bölümde grup oluşturacağınız kişileri seçiyorsunuz. Burada belirlediğiniz kişiler sizin grup oluşturduğunuz kişiler olacaktır.
  • Böylece Seçtiğiniz Kişileri belirledikten sonra İleri diyerek Mesajınızı yazın ve gönderin artık bundan sonra grup içerisinde diğer kişilerde buradan mesaj ve fotoğraflarını gönderebilecek bu gönderilen iletileri gruptaki herkes okuyup görebilecektir.
  • Grup ismi değiştirmek ise oldukça basittir. Gelen grup mesajı ve gönderdiğiniz mesajda “Bu Gruba ad ver…” yazan yere bir isim verebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram grup mesajlaşma , instagram grup oluşturma , grup ismi nasıl değişir , instagramda birden fazla kişiye mesaj gönderme , instagramda bir çok kişiye fotoğraf gönderme , gruba dm atma , gruba dm gönderme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram grup mesaj nasıl oluşturulur? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın