Sponsorlu Bağlantılar

instagram gönderide çoklu paylaşımda tek resim silinmiyor mu

38 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ilginç sorulardan birine daha cevap vermeye çalışacağız. Takipçilerimiz tarafından gönderilen sorumuz “instagram da paylaştığımda birden çok fotoğraf yüklemişim bunlar arasında alakasız bir fotoğraf yüklediğim için bunu kaldırmak istiyorum bunu kaldırmam mümkün mü” diye sizden soru gelmektedir.

Anılarınızı yaşatmak ve bunları sevdiğinizle paylaşmak için instagram üzerinden bunları paylaşabilirsiniz. Takipçileriniz bunları görerek beğenebilir hatta bir başkasına gönderebilir veya kendi hikayelerinde ekleyebilmektedir.

Paylaşımlarınızda 10 adet görsel fotoğraf veya video yükleyebilmektedir. Fakat öyle bir şey var ki, bu görselleri yüklediğinizde aradan tek bir resmi seçip silemiyor veya kaldıramıyorsunuz.

Düzenlemelerde sadece konum, açıklamalarda bir editleme yaparak düzenleme yapabilirsiniz. Yani aradan birini silmeniz mümkün değildir. Gönderiyi kaldırıp tekrar paylaşmanız gerekebilecektir. Kullanıcıların aynı şeyi tekrar görmesini istemiyorsanız paylaşımı yaptıktan sonra hemen arşive kaldırıp 3 veya 4 gün sonrasında tekrar profilinize ekleyebilirsiniz.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Fakat bu işlem akışlarda görünmeyeceği için kimse beğenmeyecektir. Sadece profilinize girip inceleyen kullanıcıların tekrar görmesi mümkün olacaktır.

Bu konumuzda çoklu post paylaşımında aradan tek görseli silmek mümkün müdür sorusuna cevap vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın