Sponsorlu Bağlantılar

Instagram gönderi beğeni sayısını gizleme

157 views
Sponsorlu Bağlantılar

Geldi gelecek derken sonunda instagramın beklenen özelliği yeni bir güncelleme ile kullanıma başlandı.

Nedir bu özellik Instagram paylaşımlarınız da artık beğeni sayılarını gizleyebilirsiniz. Böylece beğeni sayısını artık sizden başkası göremeyecek anlamına gelmektedir. Daha öncesinde birkaç ülkede denenen bu özellik, artık Ülkemizde dahil olmak üzere tüm dünyada kullanıcılar için geçerli olmaya başladı.

Dünyaca ünlü popüler sosyal medya platformu olan Instagram daha önceleri beğeni gizleme özelliğini test etmekteydi. Ülkemizde ise tüm kullanıcılar için geçerli değildi. Yeni gelen güncelleme ile artık bu tüm kullanıcılar için geçerli olmak üzere kullanıma başladı.

Böylece Instagram paylaşımlarınız da beğeni sayısını artık bir başkasının görmesinin önüne geçildi. Peki bu özellikler nasıl kullanılır?

 

İNSTAGRAM BEĞENİ SAYISINI GİZLEME

 

Gönderi beğeni sayısını gizlemek için yapılması gereken adımlar aşağıda gibidir. Aşağıda adımlarla Instagram beğeni sayısını gizlemek mümkün olacaktır.

  • Ayarlar
  • Gizlilik
  • Gönderiler
  • Beğenme ve Görüntülenme sayılarını gizle ( aç / kapat )

Buradaki adımlarla paylaştığınız gönderilerinizde beğeni veya izlenme sayısını gizlemek veya göstermeyi mümkün kılmaktadır.

Hesabınızın herkese açık olması veya arkadaşlarınıza bu beğeni sayısını göstermek üzere bu ayarlar üzerinden değiştirebilirsiniz.

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda Instagram beğeni sayısını gizleme konusunda nasıl gizlenir, nasıl gösterilir konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer instagram ile alakalı sorular için Instagram yardım ve destek hattı üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın