Sponsorlu Bağlantılar

instagram dondurulmuş hesap açma sorunu

59 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda sıklıkla gelen sorulardan biride instagram hesabını dondurduktan sonra yeniden aktif edilen hesaplarda yaşanan sorunlardır. Bunların en başında gelen sorun paylaştığınız fotoğrafların eksik olmasıdır. instagram dondurulmuş hesabı doğru bir şekilde açılması gerekiyor bunun için mobil uygulama üzerinden dondurduğunuz hesabı açınız.

instagram logo

Eğer Fotoğraflar eksik ve görünmüyorsa 1 veya 2 gün beklemeniz gerekecektir bu sorun zaman ile düzelecektir.  Web Sitesi üzerinden giriş yapıyorsanız bu sorun devam edebilir. Doğru bir hesap aktif etmek ve yönergeleri takip ettiğiniz de hesabınızda sorun olmayacaktır.

https://www.instagram.com/accounts/edit/” adresi üzerinden “Hesabı geçici olarak kapat” işlemi ile hesabınızı dondurabilirsiniz. Bu hesabı tekrar mobil cihaz üzerinden gerçekleştirmeyi tavsiye ediyorum.

Arama Tags & Etiket ;

instagram hesap dondurma , instagram geçici hesap kapatma , instagramda fotoğraflar görünmüyor , instagram dondurulmuş hesap sorunu , instagram dondurulmuş hesap problemi , instagramda dondurulmuş hesapta resimler eksik görülüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın