Sponsorlu Bağlantılar

instagram daha fazla bilgi al butonu nasıl eklenir

1.852 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram profillinde çıkan “daha fazla bilgi al” butonu nasıl eklenir bununla ilgili siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Sizlerden gelen sorulara elimizden geldiği kadarıyla cevap vermeye çalışıyoruz. Soru-Cevap sayfamızdan bize gelen sorulardan biride instagram da üren pazarlayan bir sayfanın profiline girdiğinizde “daha fazla bilgi al butonu” çıkıyor bende kendi sayfamda yapmak istiyorum olarak bir soru gelmektedir.

İNSTAGRAM DAHA FAZLA BİLGİ AL BUTONU EKLEME

Merhabalar, daha önceden sizler için hazırladığımız konuda instagram sponsorlu reklam verme konusunda bilgi vermiştik. Burada oluşturduğunuz reklamlarda iletişim butonu olarak ekleme şansınız vardır.

Eğer instagram akışında “sponsorlu reklam” görül bu reklam üzerinden kişinin profiline gittiğinizde diğer görsellerine baksanız bile aşağıda olduğu gibi “daha fazla bilgi al” barı karşınıza çıkacaktır. Fakat bunu instagram arama motorundan bu kullanıcıyı sayfayı aratıp gittiğinizde veya takip ettiğinizde kişinin profilini ziyaret ettiğinizde daha fazla bilgi al barı karşınıza çıkmayacaktır.

instagram daha fazla bilgi al butonu

Kısaca “daha fazla bilgi al” veya “instagram profiline git” gibi butonlar denk geldiğinde bunlar reklam üzerinden oluşmaktadır. Sizde kendi ürününüzü tanıtmak reklam vermek isterseniz aşağıdaki konumuzu ayrıca inceleyebilirsiniz.

İNSTAGRAM SPONSORLU REKLAM VERME

Bu konumuzda instagram da daha fazla bilgi al butonu nasıl eklenir konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

ARAMA KELİMELERİ;

daha fazla bilgi al butonu, şimdi yükle butonu, şimdi alışveriş yap butonu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın