Sponsorlu Bağlantılar

Instagram da Embed özelliği Geldi

404 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yakın zamanda video özelliği eklenen Instagram yeni güncellemelerle bu özelliğini daha da geliştirmeye devam ediyor.Instagram’a gelen video çekme ve paylaşma özelliği ile uygulama Vine’ın sıkı bir rakibi haline geldi. Kullanıcı ve paylaşım sayısını arttıran Instagram’ın ancak bununla yetinmeye niyeti yok.

Kullanıcıların en fazla şikayet ettiği özelliklerden biri olan Instagram videolarının diğer sitelerde gömülü olarak paylaşılamaması Instagram yeni güncellemesiyle karşılık verdi. Artık kullanıcılar “paylaş” düğmesini kullanarak kolayca fotoğraf ve videolarını diğer web sitelerinde yayınlayabilecekler.

Instagram’ın resmi blogunda da açıkladığı gibi fotoğraf ya da videolarında yorum butonu altında kalan “paylaş” düğmesine tıklayarak gömme koduna ulaşılabilecek.

Aynı YouTube’da olduğu gibi çıkan kodu kopyalayan kullanıcılar, websiteleri ya da bloglarında fotoğraf ve videoyu olduğu gibi, gömülü bir şekilde paylaşabilecekler. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın