Sponsorlu Bağlantılar

instagram birden fazla klibi tek bir video’ya nasıl birleştirilir?

3.108 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram’da yakın zamanda gelen 7.20 sürüm güncellemesi ile birden fazla videoları tek video olarak birleştirme özeliğini duyurmuştu. video birleştirme özelliği ile cihazınıza bulunan farklı videoları kolaylıkla birleştirme ile tek video olarak paylaşım yapabilirsiniz.

İnstagram video birleştirme nasıl yapılır?

* instagram uygulamasında paylaşım butonu kullanarak paylaşacağınız bir video ekleyiniz. Video Ekledikten sonra İleri düğmesine basıyoruz.

instagram video birleştirme

* ikinci menü sekmesinde makas işareti gelecektir. Burada video kes özelliği kullanacağız.

* makas simgesini kullandıktan sonra + artı işareti göreceksiniz . Buradan diğer ikinci video eklemek üzere bu butonu kullanın.

instagram video nasıl birleşir

* Diğer Video ekledikten sonra veya üçüncü bir video ekleme imkanı da mevcuttur.

* birden fazla video seçtikten sonra Bitti diyerek paylaşım butonu ile birleştirdiğiniz videoları paylaşabilirsiniz. Böylece 60 saniyelik video paylaşımı yapabileceksiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram video birleştirme , instagram video nasıl birleştirilir , birden fazla video birleştirme , video nasıl birleştirilir , video kes birleştir , instagram videolarını tek bir video yapma , instagram makas özelliği , klip birleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın