Sponsorlu Bağlantılar

image seo tools

15 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımız da görsel resimlere alt etiket vermenin önemi anlatmıştık. Bu yazımızda resimlerde seo çalışması konusunda hazırladığınız resimlerin alt etiketlerini, resmin ismini, boyutlarını öğrenmenize yardımcı olacak image seo tools konusunda bilgilendirme yapacağız.

Önceki yazımızda görsel optimizasyon hakkında resimlerin google de indexlenmesi ve aramalarda çıkabilmesi için alt etiketin önemini verdik arama motorlarının alt etiketlere göre kategori yaptığı için alt etiket vermeniz mutlaka önemlidir.

Bu nedenle görsellerde de seo çalışması yapmalısınız. Bu seo çalışmalarında işinize yaracak araçlarda kullanılmalıdır. Bu araçlar arasında işinize seo resim optimizasyonu için kullanabilecek araçlar arasında photoshop, wordpress tabanlı sitelerde resim optimizasyon eklentiler kullanın büyük boyutlu resimler için online sıkıştırma araçları olarak kullanabilecek siteleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

  • picmonkey.com
  • tinypng.com

siteleri kullanarak büyük boyutlu dosyaları sıkıştırmanız da fayda vardır. Bu konumuzda görsel optimizasyon çalışmalarında büyük dosyaları sıkıştırılacak ve alt etiket kullanımda önemli olan noktalardan biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın