Sponsorlu Bağlantılar

ieframe.dll hatası nasıl çözülür ?

5.524 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar sorunlarının başında gelen virüsler , mavi ekran hataları ( blue screen ) ve dll hatalarıdır. Bu konumuzda ieframe.dll sorunları nasıl çözülür ? bununla ilgili olarak bilgi aktarmaya çalışacağım. ieframe.dll hata mesajı alıyor iseniz ieframe.dll dosyasının virüsler nedeni ile zarar görmesi veya yanlış yüklemelerden kaynaklı sorunsal problemlerdir.

Bu konumuzda ieframe.dll sorunu nasıl çözülür? bununla ilgili olarak genel olarak çözüm yolu olarak ieframe.dll dosyasını internet ortamından işletim sisteminize Windows 10 , Windows 7 veya bir başka sürüm için 32 bit veya 64 bit yapısına göre indirip aşağıdaki yönergeler izleyerek çözmeye çalışacağız.

ieframe.dll Problemi Nasıl Çözülür?

ieframe.dll indirdiğiniz dosyayı aşağıdaki vermiş olduğum adımlara göre işletim sistemin ne ise ona göre klasörün içine atın ve bu dosyayı fixleyin.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, Win 7 , Win 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 ieframe.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags – Etiketler ;

ieframe.dll çözümü , ieframe.dll Windows 10 , ieframe.dll Windows 7 , ieframe.dll hatası nasıl çözülür , ieframe.dll sorunu nasıl çözülür , ieframe.dll problemi , ieframe.dll error , ieframe.dll sorunsalı nasıl çözülür , ieframe.dll kesin , ieframe.dll yorum , ieframe.dll fixer , tamir etme , onarma , düzeltme , fixet

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

ieframe.dll hatası nasıl çözülür ? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. arkadaşım güvenlikten sebep sistem klasörüne yazamıyoruz sistem win 10 nasıl olacak bu durumun çözümü
    paylaşım için ayrıca teşekkürler…

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın