Sponsorlu Bağlantılar

Huawei mesaj engelleme nasıl yapılır

495 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, teknoloji sever takipçilerimiz bu konumuzda sizlerden gelen sorulara elimizden geldiği kadarıyla hızlı cevaplar vermeye çalışıyoruz. Sizlerden sorularınız için soru & cevap sayfamızdan bize soru mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Bu konumuzda sizlerden gelen sorulardan biri huawei akıllı telefonlarda gelen mesajlar nasıl engellenir, mesajları engelleme konusunda sizlere bilgilerimizi aktaracağız. İstemediğiniz mesajlardan size rahatsız edici mesajlar geliyor ve bu mesajlardan rahatsızlık duyuyorsanız mesajlar bölümünden istenmeyen spam numaraları engelleyerek bu numaralardan sms mesajlarının gelmesini bloklamasını yaparak engelleyebilirsiniz.

HUAWEİ MESAJ ENGELLEME

Aşağıdaki adımlarla huawei telefonlardan mesajları engelleyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek mesajların gelmesini kapatabiliriz.

  • Telefon Menüsü
  • Mesajlar
  • Sağ üst köşe’de üç nokta ( … ) ayarlar kısmına giriyoruz.
  • Engellenen Kişiler ( kara liste )
  • Numara Ekle
  • Engellemek istediğiniz telefon numarasını giriniz ve “engelle” butonuna basınız.

Yukarıda adımları takip ederek huawei mesaj engelleme işlemini gerçekleştirerek istenmeyen mesajları bu şekilde sınırlandırma, engelleme yapabilirsiniz.

Huawei numara engelleme işlemi sayesinde bundan sonra istenmeyen numaralardan gelen mesajları artık görmeyeceksiniz. Engellenen numaralar tekrar geri nasıl ekleyebiliriz bu da farklı bir soru olaracak muhtemelen takipçilerimiz için hemen bunu da anlatalım.

Huawei numara engelleme kaldırma

Önceden engellediğiniz numaranın engelini kaldırmak için ise aşağıdaki adımları takip ederek tekrar izinli listeye ekleyebilir ve aramalar ve sms tekrar alabilirsiniz.

Aynı adımlarla engelli kara listeye girerek burada engellediğiniz numaraları silmeniz yeterli olacaktır böylece o kişi tekrar izinli listeye eklenmiş olacaktır.

Bu konumuzda huawei numaraları engellemek konusunda sizlere destek vermeye çalıştık. Bununla alakalı olarak sorularınız aldığınız hata, uyarı mesajlarını sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından veya diğer tüm sorularınız için soru & cevap sayfamızı göndererek sorunları çözmeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın