Sponsorlu Bağlantılar

hesabınızda bazı sıradışı hareketler fark ettik nedir?

7.942 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sizlerden gelen sorulardan biride “hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik hesabını doğrulamak için sana bir güvenlik kodu göndereceğiz.” bu ne demek , ne anlama geliyor ? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

hesabınızda sıra dışı hareketlilik neden oluşmaktadır? bunun çözümü var mıdır? hesabınızda bazı sıra dışı hareketlilik ; eğer takipçi kasma , beğeni kasma veya takibi bırakanları gösteren üçüncü parti yazılımlara izin veriyorsanız bu tür sorunlar yaşanmaktadır.

instagramda-begeni-ile-para-nasil-kazanilir 

Ayrıca İnstagram hesabını farklı cihazlardan açıyorsanız örnek verecek olursak Akıllı telefonlardan ve tablet cihazlardan farklı cihazlardan kullanıyorsanız hesabınızda bazı sıradışı hareketler sorunu yaşanabilmektedir.yukarıda saydığım iki farklı nedenler doğrultusunda hesabınızın güvenliği nedeniyle instagram hesabınızın şifresi değişebilir ve hesabınızı yeniden doğrulamak için instagrama tanımlı e-posta adresinize güvenlik kodu gönderilmektedir. O yüzden instgram hesabınızda tanımlı bir e-posta adresiniz yoksa doğrulanmış bir hesap oluşturun.

Arama Tags & Etiket ;

sıra dışı hareketlilik , güvenlik kodu gönderdik , hesabınızda bazı sıra dışı hareketlilik tespit ettik , nasıl , sorun , hata , hesap şifre yenileme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

hesabınızda bazı sıradışı hareketler fark ettik nedir? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Allah muhammed aşkına yardım edin.
    Hesabım sıradışı hareketleri tespit edildi bildirimiyle çıkış yapıldı. Hesabıma şifrem ve daha önce yaptığım iki faktörlü kimlik doğrulamasıyla gelen sms koduyla giriş yapabiliyorum daha sonrasında gelen ekranda onay gönderildi deyip tekrar telefonuma kod geldiği söyleniyor fakst o kod bir türlü gelmiyor ve hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyorum hesabım gözükmüyor. Lütfen bana yardımcı olun

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın