Sponsorlu Bağlantılar

JustDelete.me ile Sosyal Ağ Hesapları Nasıl Silinir?

211 views
Sponsorlu Bağlantılar

Gün geçtikçe yaygınlaşan internet üyelik sistemleri alış veriş den tutunda bir çok sosyal ağlara üye olup bunları zamanla kullanmayı bıraktığınızda eski üyelikler zamanla kullanılmıyor  ve yeni sosyal ağlarda zaman geçtikçe çoğalıyor.

iki İngiliz kurucu kayıt olduğunuz sosyal ağ ve diğer sitelerden hesabınızı silmek için yardımcı oluyor.Bazen hesapların silinmesi zor olabilir! sosyal ağ hesapları nasıl silinir? sitelerden teker teker arayabilir ve uygulamasını yapabilirsiniz fakat bazen yaptığınız işler netice vermeye bilir. Bu konuda bir web site var ki? sosyal ağ hesapları nasıl silinir? size rehber olacaktır. 

justdelete.me bu site size yardımcı olacaktır. Bu siteye girdiğinizde üyesi olma ihmali yüksek sayfaların isimleri göreceksiniz. O sayfanın ismi gelecek sizi yönlendirecektir.Örnek olarak Facebook yazan yeşil kutuya bastığınızda karşınıza Hesabımı Sil olarak Kutu açılacaktır.Ekran listesinde bulamazsanız arama yapabilirsiniz.

Diğer sosyal ağ hesapları silme konusunda size rehber olacak olan justdelete.me adresi üzerinden hiç bir yerde arama yapmadan hesap silme konusunda size rehber olacak ve hesap silme konusunda yardım alabileceğiniz güzel bir site olacaktır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın