Sponsorlu Bağlantılar

Here You Have Virüslü Mesaja Dikkat Ediniz..!

229 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya Genelinde Here You Have ( işte Burada )   konulu gelen mesaja Basıldığında devreye girerek aktif oluyor . Amerika ve Latin Amerika milyonlarca kişiye mail olarak gönderilen bu mesajda  bir çok dev firmalarında başını ağrıtmaktadır. 

Here You Have” Google da arananların arasında yer almaktadır. Sizde bu virüs den etkilenmemek için bu tür mesajlara Dikkat ediniz.Genel olarak bilgisayar korsanları zombi bilgisayardan mesaj göndererek kullanıcıların dikkatini çekmek ve gönderilen link adresini açabilmek için bir çok hileli mesajlar ile bilgisayarları hacklemeye çalışmaktadır 

Sizin e-posta adreslerine gelen ve yüksek fatura, kargo gönderisi gibi ilgi çekici mesajları açarken bir kez daha düşünün yoksa ileride pahalıya mal olabilir. Bu tür mesajlar artık yeni fidye virüsleri yerini almaya başladı, bilgisayardaki tüm dosyaları kilitleyerek fidye talep etmektedirler. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın