Sponsorlu Bağlantılar

Hata Kodu : 62 Gönderilmedi Pos Hatası

4.126 views
Sponsorlu Bağlantılar

Pos Hatalarından “gönderilmedi hatası  hata kodu : -62” sorunu nedir bu sorun nasıl çözülür? bununla ilgili bilgi vermeye çalışacağım. Kullandığınız banka pos cihazında Akbank, Garanti , İşbank , Vakıfbank, Fibabank , Halkbank veya diğer bankalarda bu sorun yaşanabilmektedir.

banka pos hataları

Gönderilemedi Hatası ; pos cihazınızın sim kartı ile ilgili veya bağlantı hatasından kaynaklı olmaktadır eğer mobil pos cihazlarda çekmeyen bir alanda duruyorsanız işlem sırasında sorun yaşayabilirsiniz . Bu sorunu çözmek için bulunduğunuz alandan sim kartının çeken bir yere götürünüz veya bu hata sıklıkla devam ediyorsa sim kart arızalı olabilir . Bunun için pos cihazınızın ait olduğu bankaya ait pos teknik servisi arayabilirsiniz.  

Arama Tags & Etiket ;

istek gönderilemedi  , gönderilmedi , gönderilemedi pos hatası , pos arızası , iletişim bağlantı sorunu , gönderilmedi sorunu çözümü – 62 pos hatası , 62 bağlantı hatası , pos cihazı bağlantı sorunu, hata kodu 62 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın